لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: سرکه

سرکه انگور سلوا – 1 لیتر

چنانچه دنبال کاهش حجم چربی های بدن خود و وزن هستید، از سرکه انگور استفاده کنید. مزیت این سرکه انگور نسبت به بقیه سرکه ها این است که از گواهی ارگانیک برخوردار است. این سرکه بخاطر داشتن خواص ضد چربی باعث از بین رفتن توده های چربی بدن شما خواهد شد.

سرکه سفید دلوسه مقدار 3000 میلی لیتر

با توجه به ترکیبات موجود در پاک کننده ها و ضد عفونی کننده های شیمیایی و عوارض بیشمار آنها مابه شما پیشنهاد می کنیم که برای شستشوی ظروف از سرکه استفاده کنید، برای این کار فقط کافیه مقداری یک استکان از آن را در محفظه بالایی ماشین ظرفشویی خود ریخته و با خیال راحت ظروف خود را بشویید.

سرکه سفید بیژن حجم 3 لیتر

بسیاری از خانم های خانه دار بخصوص در شرایط فعلی (شیوع بیماری کرونا) از سرکه بعنوان ضدعفونی کننده میوه و سبزیحات استفاده میکنند.
راستی آیا میدانید راز قدرت تمیز کنندگی سرکه در چیست ؟
بعلت اسیدیته بالای آن است، اسید استیک سرکه دارای ph2.4 می باشد به همین دلیل اثر فوق العاده خوبی در شفافیت و ضد عفونی کردن دارد.

سرکه سفید ترقی حجم 3 لیتر

سرکه سفید یک ماده خانگی بسیار متداول است و فقط برای پخت و پز استفاده نمی شود. بسیاری از افراد از سرکه برای پاک کنندگی و ضد عفونی کردن سطوح استفاده می کنند.
زیرا هم غیر سمی است و هم بخاطر اسیدیته بالا تاثیر خیلی خوبی در تمیز کردن سطوح دارد.

سرکه سیب پت ترقی حجم 1 لیتر

سیب میوه ای با هزاران خاصیت، از سیب فرآورده های زیادی تولید می شود مانند مربا، لواشک و …
یکی از بهترین فرآروده های تولیدی سیب، سرکه سیب است.

سرکه بالزامیک اصالت حجم 400 میلی لیتر

سرکه بالزامیک یکی از انواع بیشمار سرکه ای هست که در دنیا وجود دارد وقتی شماسراغ سرکه بالزامیک رفتید احتمال خیلی فراوان سالادی درست کردید می خواهید با این سرکه ان را طعم دار کنید. این سرکه با توجه به سن و سال و شرایط جسمانی فرد استفاده کننده انواع مختلفی دارد.